Kiedy otwieram OLX czuję niemal tak samo wielką ekscytację jak wtedy, gdy w okolicy stycznia linie lotnicze wrzucają wielką promocję na milion biletów w najdalsze zakątki świata. Oczy mi się świecą, serce przyspiesza prawie tak samo jak podczas szukania w tej puli połączenia Warszawa- Tokio.. Ręce się trzęsą, w gardle ściska, ze stresu niemal schodzę z tego świata, bo mam wrażenie, że pół świata wystartowało ze mną w tej gonitwie i te całe pół świata będzie polować dokładnie na to samo co ja, więc czoło potem się iskrzy, żeby szybciej, żeby szybciej. Tak wiem, nazywa się to paranoją i podobno można leczyć. Rzeczy na OLX szukam prawie tak samo często jak promocji na loty, zazwyczaj są to komody, krzesła, półki, szafy, szafki, szafeczki- zależy od potrzeb, a te niestety są duże i rosną w takim tempie jak nasz dług publiczny.

Ostatnio coraz więcej widzi się wnętrz, które nie są jednorodne. Ludzie zaczynają łączyć stare z nowym i doceniają tę komodę po babci, na widok której jeszcze 10 lat temu popukaliby się w głowę albo co najmniej zareagowali w najbardziej znany wszystkim i dorosły sposób, czyli “Oj tato, weź się”.

Na całe szczęście dla mnie, mogę teraz bezkarnie szukać najbardziej, jeszcze do niedawna, obciachowych mebli i dodatków i słyszeć tyle ochów i achów, co to nawet moja sukienka na studniówkę nie zebrała. Ostatnio znalazłam mega starą szafę do pokoju najmłodszego, komodę pod umywalkę do łazienki (pani w momencie sprzedaży już wiedziała, jaki to ogromny błąd popełnia, błąd, który nie da jej spokojnie spać co najmniej do 2028 roku) i kilka wiklinowych mebli na ogródek, ale pokażę je w osobnym wpisie dopiero, gdy je ogarnę i umieszczę w naszym nowością pachnącym kwadracie.

W każdym razie, żeby nie być gołosłowną i udowodnić, że wygląda to naprawdę zacnie, wrzucam kilka inspiracji ku pokrzepieniu tych wszystkich serc, które tęsknią do starych czasów. Stare i nowe naprawdę do siebie pasują! 🙂

Źródło: www.ozebrze.blogspot.com
Źródło: www.czterykaty.pl
Źródło: www.dobrzemieszkaj.pl
Źródło: www.czterykaty.pl
Szafka na leki
Źródło: www.domzpomyslem.pl
Źródło: Pinterest @myparadissi
Źródło: Pinterest @citymom
Źródło: Pinterest @jolitipi
Źródło: www.urzadzamy.pl
Źródło: Pinterest
Źródło: www.Basiaszmydt.pl
Źródło: www.deccoria.pl
Źródło: www.nbaynadamas.blogspot.com
Źródło: www.hacamatcorum.com

A Wy juz wiecie, co zabierzecie dziadkom podczas kolejnej wizyty? 😀

Author

Cześć, mam na imię Kamila i jak nietrudno zauważyć projektuję sobie wnętrza. Tzn. projektuję je głównie innym, choć i dla siebie od czasu do czasu coś zrobię ;) Nie przepadam za minimalizmem, lubię wnętrza pełne, funkcjonalne, takie typowo do życia, ale przy tym ładne i ciekawe ;) Choć w minimalizm też umiem! :) Jeśli szukasz inspiracji lub projektu swojego domu, mieszkania lub tylko jednego/kilku pomieszczeń, to zapraszam, chętnie pomogę. Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce USŁUGI. Znajdziesz tu projekty wnętrz, układy funkcjonalne i trochę prywaty z własnych czterech kątów :)

Write A Comment

Przypnij