Ta realizacja, prosto z warszawskiej Woli była mi o tyle bliższa, że, jak już pewnie wspomniałam z 2,5 albo 7 razy- sama mam dość białych wnętrz. Można sobie zatem wyobrazić, jaki rogal zagościł na mym licu, gdy na pytanie: “no dobrze, a jaki styl lubisz, jakie łazienki Ci się podobają?” usłyszałam: “Byle nie białe”. Tak jest, proszę Państwa, oto nastał ten czas, chwila tak wielka, wyjątkowa, że na samo wspomnienie tego kwietniowego, pierwszego w tym roku ciepłego popołudnia, gdy do uszu mych dotarła ta pieśń najpiękniejsza, łezka w oku się kręci, choć to nie łezka, to łza ogromna, a podbródek z tych emocji tańczy niczym do elektro. Normalnie jakby mi ktoś serenadę pod oknem zafundował. Dzięki, Kamil!

No ale starczy tych wzruszeń, bo serce nie wytrzyma, a tu kolejne projekty czekają, żeby je zrobić.

Poniżej zatem ta NIE BIAŁA łazienka, w której, jak to zwykle zresztą bywa, miał miejsce poważny konflikt. Konflikt odwieczny między dobrem a złem, nocą a dniem, kobietą a mężczyzną, wanną a prysznicem! :O Na szczęście obyło się bez mediatora, uff- a wszystko to za sprawą dzielnego bohatera, który wjechał na wannie niczym książę na białym koniu. Oto on, parawan nawannowy. Przyjrzyjcie się mu z bliska, może i Wam uratuje kiedyś małżeństwo.

Na ścianach Tubądzin, Paradyż, Opoczno, Pilch. Blat z drzewa Tekowego. Cała zabudowa robiona na zamówienie.

A Wy wolicie białe łazienki, czy lepiej czujecie się w takich trochę loftowych klimatach?

Author

Cześć, mam na imię Kamila i jak nietrudno zauważyć projektuję sobie wnętrza. Tzn. projektuję je głównie innym, choć i dla siebie od czasu do czasu coś zrobię ;) Nie przepadam za minimalizmem, lubię wnętrza pełne, funkcjonalne, takie typowo do życia, ale przy tym ładne i ciekawe ;) Choć w minimalizm też umiem! :) Jeśli szukasz inspiracji lub projektu swojego domu, mieszkania lub tylko jednego/kilku pomieszczeń, to zapraszam, chętnie pomogę. Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce USŁUGI. Znajdziesz tu projekty wnętrz, układy funkcjonalne i trochę prywaty z własnych czterech kątów :)

Write A Comment

Przypnij